ענבר דרור עורכת דין
לדיני משפחה ומעמד אישי

מלווה ומייצגת בבתי משפט אזרחיים ובבתי הדין הרבניים, בהליכי גירושין מתוך ראייה מערכתית רחבה, ששמה בראש את טובת הילדים.

מתמחה בליווי וייצוג תיקי גירושין ומעמד אישי ובכללם הוצאת צווי נזקקות, עריכת ירושות, צוואות ועיזבונות, הסכמי חיים משותפים, הסכמי ממון והסכמי גירושין.

כמשפטנית מנוסה שראתה את תיקי הגירושין מכל הזויות והרבדים האפשריים נוכחתי לדעת כי תכנון מקדים באמצעות בעלי מקצוע טיפוליים, שמספקים כלים יישומיים העשויים לקצר ולהקל על התהליך. כמי ששמה את טובת הלקוח לנגד עיניה, משרדי יצר שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע רלוונטיים אשר עוזרים ללקוח בתהליך המורכב של מאבק גירושין.

בעת ניהול וייצוג תיקי גירושין, המוטו שמלווה אותי הוא בניית אסטרטגיה מיטבית בכדי להשיג את מלוא המטרות של הלקוח תוך שימת דגש על שלמותם הנפשית של הקטינים אשר לעיתים ניצבים במרכז המאבק משפטי.

"אני יודעת שהליך גירושין הוא דבר מורכב שמעמיד את המשפחה כולה בפני טלטלה. אני מאמינה שתהליך גירושין איננו מלחמה שיש לנצח או להפסיד בה. אלא תהליך שצריך לנהל בתבונה, נחישות ורגישות. מסיבה זו אעשה כל שביכולתי בכדי להשיג ללקוחותיי את התוצאות הטובות ביותר והמתאימות ביותר עבורם".

אשמח לעמוד לצידכם, בעזרת הכלים, הידע והניסיון שצברתי וביחד לנוע לעבר תקופה חדשה בחייכם.

לקוחות ממליצים

במסגרת התהליך המשפטי אותו אני מלווה, אני נעזרת בשתי מומחיות לתמיכה בתחום הרגשי

ד"ר פנינה ארד (Psy.D.)

יועצת זוגית, מנחת קבוצות ומאמנת להעצמת נשים.
מנהלת את מרכז LeadUp במכבים ועובדת גם אונליין.

מתמחה בעבודה עם נשים החוות התעללות רגשית בזוגיות ועם זוגות המתמודדים עם קשיי תקשורת קיצוניים.

בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה המתמקד במצב בריאותן הפיזי והנפשי של נשים בזוגיות עם גברים על הרצף האוטיסטי.

ניסיוני המקצועי כולל: ייעוץ פרטני וזוגי, ליווי במצבי משבר ובצמתים של קבלת החלטות, הנחיית קבוצות
תמיכה והעצמה נשית.

עו"ס חגית גנן

שמי חגית גנן ואני עובדת סוציאלית M.A.
מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית.
מומחית בסיכסוכי גירושין, ניכור הורי, הדרכה הורית ותיאום הורי.

בעלת קליניקה פרטית ברמת השרון.
וותק וניסיון של 30 שנה גם בעבודתי כעו"ס במערכת הרווחה בעיריית ת"א.
נסיוני המקצועי כולל: טיפול בפרטים ובמשפחות במצבי מצוקה ומשבר שונים.

מתן חוות דעת לבית המשפט בנושא משמורת והסדרי שהות.
ניהול והדרכת צוותים של עובדים סוציאליים.
הנחיית קבוצות וסדנאות.

משרד חקירות דותן גל

דותן גל, יוצא יחידה מודיעינית מיוחדת אשר הכשירה אותו למצוא פתרונות יצירתיים במצבים מורכבים.

המשרד מבצע מגוון חקירות ומעקבים עבור לקוחות מכל רחבי הארץ.

כמו כן, למשרד ניסיון רב בעבודה בחו"ל.

המשרד מעניק יחס אישי וליווי צמוד 24 שעות ביממה לכל לקוח, ומטפלים בכל תיק בתשומת לב מיוחדת, ברצינות ובאחריות, עד להשגת המענה המדויק והמתאים ביותר.

 המשרד עובד בשיתוף פעולה עם יועצים מקצועיים מהשורה הראשונה, ובהם: רואי חשבון, משפטנים, חוקרי מכס וחוקרי הונאה.

אקטואר רועי פולניצר

האקטואר רועי פולניצר הוא כלכלן (בעל תואר ראשון ושני) ומעריך שווי (תאגידים, נכסים בלתי מוחשיים ומכשירים פיננסיים מורכבים) ואקטואר (פיננסי, ביטוח כללי, וביטוח חיים ופנסיה) מוסמך ומדופלם מטעם איגוד אקטואר המוכר בארץ על ידי רשויות המדינה. בנוסף, הוא ידועה כאוטוריטה מקצועית מוכרת בישראל בתחומים של מימון, אקטואריה, הערכות שווי, ניהול סיכונים, אופציות, הנדסה פיננסית, אלגוריתמיקה ומדע נתונים. האקטואר פולניצר ייסד את לשכת מעריכי השווי והאקטוארים הפיננסיים בישראל וכיום הוא מכהן כיו"ר הלשכה. בנוסף, הוא ייסד את האיגוד הישראלי לאקטוארים ועד לאחרונה הוא כיהן כמנכ"ל האיגוד.

האקטואר פולניצר הוא הבעלים של פירמת הייעוץ "שווי פנימי – מעריכי שווי בלתי תלויים" ומשמש כאקטואר הראשי של הפירמה ומעריך השווי האחראי מטעמה. בנוסף, משנת 2006 הוא עורך חוות דעת אקטואריות בנושא איזון משאבים בין בני זוג עקב הליך גירושין, הן במסגרת הליכי גישור כאקטואר יועץ והן במסגרת הליכים משפטיים בתור אקטואר מומחה מטעם בתי המשפט, המתמנה על ידי בתי משפט לענייני משפחה ובתי דין רבניים.

האקטואר פולניצר למד אקטואריה באוניברסיטת בן-גוריון, באוניברסיטת חיפה ובאוניברסיטת אריאל בשומרון ובמכללת ג'ון ברייס. בנוסף, הוא לימד בעבר קורסים בתחומי האקטואריה והערכות השווי במוסדות אקדמיים ואחרים ומלמד כיום בקורסים והשתלמויות מקצועיות של הלשכה בתחומים אלה.

האקטואר פולניצר הוסמך כאקטואר על ידי האגודה העולמית לאקטוארים, האגודה הישראלית לאקטוארים, לשכת מעריכי השווי והאקטוארים הפיננסיים בישראל והאיגוד הישראלי לאקטוארים. בנוסף, הוא חבר באגודה הבין-לאומית לאקטוארים. האקטואר פולניצר הוביל ולקח חלק משמעותי ביותר בכתיבת גילויי הדעת של הלשכה בתחומי האקטואריה והערכות השווי. בנוסף, הוא פירסם 600 מאמרים בעברית ו- 400 מאמרים באנגלית בתחומי האקטואריה והערכות השווי.

האקטואר פולניצר פיתח את תוכניות ההסמכה של הלשכה בתחומי האקטואריה והערכות השווי והוא מסמיך אקטוארים ומעריכי שווי בישראל משנת 2015. בנוסף, הוא ייסד את התוכנית ללימודי תעודה באקטואריה וניהול סיכונים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. האקטואר פולניצר פיתח מודלים, פונקציות ומשוואות קירוב בתחומי האקטואריה והערכות השווי. בנוסף, הוא כיהן כיו"ר הוועדה לקביעת מדיניות הערכות שווי עבור עובדי רשות המיסים בישראל ("וועדת פולניצר").

האקטואר פולניצר התמודד בעבר על משרת האקטואר הראשי של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון (נקרא גם "האקטואר הראשי לאוצר") ועבר בהצלחה את כל שלבי המכרז. בנוסף, הוא התמודד על משרת המפקח על הבנקים בבנק ישראל ועל משרת מנהל תחום הערכות שווי ברשות המיסים בישראל ועבר בהצלחה את כל שלבי המכרז.

האקטואר פולניצר מתמודד כיום ברשימת המומחים מטעם בתי המשפט (מתוקף תקנות בתי המשפט התשפ"ב- 2022) בתחומים: אקטואריה וכלכלה. בנוסף, הוא ממתין למינויו כחבר בוועדה סטטוטורית בראשות שר המשפטים לבחירת מומחים לבתי משפט בתחומי האקטואריה והכלכלה (הערכות השווי).


לקוחות ממליצים

מתוך מאמרים ותוכנית הרדיו אחרונות